تورهای داخلی

1-18 از 18

گردشگری و تور داخلی

تور یک روزه شاد ارنگه

روستایی در استان البرز، جاده چالوس که بیشتر به علت وجود آبشار و همچنین منبر 700 ساله ای که در مسجد جامع آن قرار دارد مشهور است.
850,000 ریال

تور یزد نوروز ۹۷

قطار تهران - یزد پردیس تندرو وسیله نقلیه محلی همه صبحانه ها یک وعده ناهار دو شب اقامت در هتل سه ستاره سنتی ترنج یزد
6,900,000 ریال

تور یزد میبد علاءالدین

سفر به اولین شهر خشتی دنیا، سفر به دیار قنات، قنوت و قناعت با جادوی علاءالدین تجربه ای خاص و در عین حال اعجاب انگیز را برای گردشگران خلق می کند.
15,520,000 ریال

اصفهان هوایی و زمینی همه روزه

برای بازدید از دیگر جاذبه‌ها (کاخ هشت بهشت، کاروانسرای عباسی، مدرسه چهار باغ، باغ پرندگان، آرامگاه صائب تبریزی) می‌توانید با پرداخت هزینه اضافه هنگام ثبت‌نام...
6,640,000 ریال

تور اصفهان نوروز 1397

با تور اصفهان به گشت و گذار در بناهای صفوی و قاجاری در نصف جهان می رویم و به تاریخ پایتخت صفویان گوش می سپاریم و از ناگفته ها در تور اصفهان مطلع می‌شویم.
16,000,000 ریال

تور شیراز تخت جمشید پاسارگاد

با تور شیراز علاءالدین همراه شوید تا به شهر بهارنارنج سفر کنیم. به سرزمین هخامنشیان، نخستین امپراطوری تاریخ ایران زمین سری بزنیم و از نیاکانمان بدانیم.
22,310,000 ریال

نقطه به نقطه سرزمین ایران دارای جاذبه های گردشگری و توریستی می باشد و در این بین هر فرد با توجه به سلیقه خود و آشنایی تغریبی با محل می تواند انتخاب کند که از کدام جاذبه های ایران دیدن نماید.

در ایران از آثار ماقبل تاریخ تا نمونه محل های درست شده در سالهای اخیر را می توانید به عنوان محل تفریح و دیدن خود انتخاب نمایید.

هر بخش از ایران دارای اقلیم خاصی بوده که این آب و هوا به آثار ساخته شده در آن محل کمک کرده و تاثیر زیادی گداشته است.